شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

ارائه سبزی خشک آش رشته

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

این فروشگاه به عنوان یکی از تولید کنندگان سبزی خشک آش رشته، افتخار آن را دارد که مرغوبترین انواع این محصول را به صورت عمده به مشتریان خود ارائه دهد. محصولات این فروشگاه با استفاده از بهترین سبزیجات تازه، با استفاده از به روز ترین تجهیزات و با تکنولوژی روز دنیا، تهیه شده اند. بدون شک پس از یک بار خرید مشتری دائم محصولات ما خواهید شد. کافی است یک بار امتحان کنید.ارائه سبزی خشک آش رشته

ترکیبات سبزی خشک آش رشته

ترکیبات سبزی خشک آش رشته

آش رشته از آن دسته غذاهایی است که خوردن آن در روزهای سرد زمستان و یا حتی ماه رمضان، لذت زیادی دارد. همانطور که میدانید این غذا با استفاده از ترکیب چندین ماده مختلف تهیه می شود. یکی از اصلی ترین مواد لازم برای پختن آش رشته، سبزی آشی است که روی طعم و عطر نهایی این غذا تاثیر فوق العاده ای هم دارد.

حال سوال این است که از چه نوع سبزی هایی در آش رشته استفاده می شود؟ و اینکه از هر نوع چه مقدار لازم است؟

به طور کلی سبزی آشی مخلوطی از چندین سبزی مختلف است. این ترکیبات معمولا شامل موارد زیر می باشند:

  • تره
  • اسفناج
  • گشنیز
  • جعفری
  • شوید

البته گاهی اوقات که اسفناج در بازار موجود نباشد از برگ چغندر به جای آن استفاده می نمایند.

نکته ای که لازم است به آن توجه کنید این است که از هر نوع سبزی، مقدار مشخصی باید تهیه شود. معمولا از هر نوع، به مقدار مساوی با هم ترکیب می کنند.

لازم به ذکر است ترکیبات سبزی آش خشک که به صورت آماده در بازار موجود است، انواع سبزی ها با نسبت بسیار دقیق، می باشند که در نهایت منجر به طبخ آشی بسیار لذیذ خواهند شد.

تولید کننده سبزی خشک آش رشته

تولید کننده سبزی خشک آش رشته

آماده سازی سبزی جهت طبخ غذا کار سخت و زمانبری است. به خصوص هنگامی که لازم باشد برای تعداد افراد بسیار زیادی این کار صورت پذیرد. از طرفی همه افراد با سبزی های مخصوص هر نوع غذا و همچنین نسبت های لازم، آشنایی کافی ندارند.

از رو برخی افراد اقدام به تولید سبزی خشک نموده اند.

جهت تولید این محصول، ابتدا انواع سبزی های لازم را به صورت کاملا تازه و مرغوب، تهیه نموده و پس از پاکسازی و شستشو، با استفاده از دستگاه های خشک کن، می خشکانند. سپس میزان مناسبی از انواع مختلف سبزی را با هم مخلوط نموده و در پاکت های مناسب بسته بندی می کنند.

همه مراحل انجام کار در شرایط کاملا بهداشتی انجام می شود و محصول نهایی همه استانداردهای لازم را دارا است.

این وبسایت یک راه ارتباطی با یکی از تولید کنندگان سبزی خشک آش رشته در کشور می باشد. جهت ارتباط با این تولید کننده می توانید تماس بگیرید.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره تلفنی