شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

ارائه کننده سبزی خشک شوید

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

استفاده از سبزی در اکثر غذاهای ایرانی بسیار مرسوم بوده است ولی امروزه به دلیل مشغله های فراوان و افراد خانم‌های شاغل نمی‌توانند سبزی تازه هر روز تهیه کنند به همین دلیل با خرید سبزی خشک می ‌توانند به راحتی جایگزین مناسبی برای سبزی های تازه و معطر پیدا کند. سبزی خشک شوید علاوه بر این که عطر و بوی بی نظیری دارد خواص سبزی تازه را هم دارا می‌باشد.

ارائه کننده سبزی خشک شوید

خواص سبزی خشک شوید

خواص سبزی خشک شوید مراکز ارائه کننده سبزی خشک شوید در پی آن هستند تا بهترین سبزی را با کیفیتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. شوید یکی از جمله سبزیجات است که خواص بی نظیری دارد. خوردن شوید علاوه بر درمان تنگی نفس سرفه و آسم را هم بهبود می بخشد. به دلیل طبع گرمی که دارد برای افرادی که مزاج بلغم دارند بسیار مناسب می باشد.

مصرف سبزی شوید ضعف معده کبد و طحال سنگ کلیه و مثانه را درمان می کند. شوید به دلیل طبع گرمی که دارد مسکن برای تمامی درد ها می باشد. درد مفاصل را از بین می برد درد هایی نظیر آرتروز را کاهش می دهد. برای انواع بیماری های تناسلی مفید است. مسکن درد شکم و روده است. پختن گوشت با استفاده از شوید باعث برطرف شدن بوی بد گوشت می شود. پخت گوشت را سریع می کند.

اگر شوید را همراه با عسل مصرف کنید تا تمام سموم بدن را دفع می کند اخلاط  را از بین می‌برد. داروی با کیفیتی است که دردهای معده را تسکین می بخشد و در نهایت خون را رقیق می‌کند و برای دستگاه گوارش بسیار مفید است. شوید دارای عطری بسیار قوی و معطر می باشد که در تهیه اکثر غذا های ایرانی و ترشیجات و خیارشور ها بسیار استفاده می شود. مثلاً در سوپ ها و در تهیه خیارشور و ترشیجات به عنوان ادویه و ماده‌ای معطر کاربرد دارد.

قیمت سبزی

قیمت سبزی خشک شوید

سبزی خشک خواص دارویی بسیار زیادی دارد و برای پایین آورنده چربی خون و مسکن استفاده می‌شود. برای خرید این محصول فقط کافی است با شماره تلفن های موجود در سامانه اینترنتی این مجموعه تماس حاصل فرمایید و با مشاورین فروش این مرکز صحبت کنید ایشان شما را در رابطه با قیمت سبزی خشک شوید و نحوه ثبت سفارش و خرید این محصول راهنمای خواهند کرد و اینترنت و سفارش خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن این محصول به دستتان برسد. خواص سبزی شوید بسیار فراوان می باشد. این محصول یکی از لذیذ ترین مواد معطر خشک شده است که کاربرد های بسیاری دارد. به کشور های دیگر صادر می گردد.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره تلفنی