شرکت کشت و صنعت سبزیک شما را به خرید عمده بهترین محصولات انواع سبزی خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید سبزی خشک خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سبزی خشک خانگیمخصوصا سبزی خشک معطر حتما باید به روش خشک کردن، اگر که نیاز است به مدت طولانی نگه داری شود، انجام شود.ارائه سبزی خشک خانگیتولید سبزی خشک به دو صورت امکان پذیر است:این قسمت بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و تا مورد تایید کارشناسان مربوطه نباشد به مرحله بعد برده نمی شود.
سبزی خشک

از دیر باز ما انسان ها، برای طبخ غذاهایمان نیازمند انرژی و زمان زیاد برای مراحل پخت و همچنین تهیه مواد اولیه آن بوده ایم. گاهی اوقات به دلیل نداشتن زمان کافی و یا در دسترس نبودن بعضی از مواد لازم برای تهیه بعضی غذاها، به روش خشک کردن و ذخیره آن روی آوردیم. سبزی خشک خانگی ازاین دسته مواد می باشد که از نظر قیمت، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

بازار خرید سبزی خشک خانگی

انواع سبزی خشک خانگی

انواع سبزی خشک خانگی

به علت نبودن بعضی از سبزیجات در همه فصول سال، باید از روش خشک کردن و یا روش فریز کردن این سبزیجات استفاده کرد تا در هر زمان که نیاز بود مورد استفاده قرار گیرد. طبق نظر کارشناسان روش خشک کردن، بهتر و دارای خواص بیشتری است چون در فریز کردن به مدت زیاد خاصیت مواد و عطر و طعم آن ازبین می رود.

مخصوصا سبزی خشک معطر حتما باید به روش خشک کردن، اگر که نیاز است به مدت طولانی نگه داری شود، انجام شود.

یکی از کاربردهای سبزیجات معطر خشک شده، استفاده در دوغ است که علاوه بر خوش طعم و خوش عطر کردن دوغ، باعث می‌شود سردی آن کمتر شود و دارای طبعی ملایم گردد.

انواع سبزی خانگی معطر شامل شوید، نعنا، ریحان سبز و قرمز، شنبلیله و…می باشد که می‌توان از هر کدام که مورد علاقه و ذائقه تان است برای خوشمزگی بیشتر دوغ استفاده کرد.

ارائه سبزی خشک خانگی

ارائه سبزی خشک خانگی

تولید سبزی خشک به دو صورت امکان پذیر است:

در زیر نور و گرمای آفتاب و نیز خشک کردن به روش صنعتی. تهیه سبزی خشک صنعتی به این صورت است که بعد از تهیه محصول آن را روی صفحات در حال حرکت می ریزند تا کارگران، قسمت‌های خراب آن را جدا نموده سپس به قسمت شست و شو و ضد عفونی کننده انتقال داده شده تا کاملا شسته و عاری از هر نوع میکروب و آلودگی شود.

این قسمت بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و تا مورد تایید کارشناسان مربوطه نباشد به مرحله بعد برده نمی شود.

بعد از بخش شستشو، نوبت خشک کردن سبزیجات می رسد که برای حفظ ویتامین ها و خواص موجود در آن ها، باید با درجه حرارت کم این کار صورت گیرد. همچنین در تهیه سبزیجات خشک شده به این نکته که نباید رنگ و طعم سبزیجات عوض شود باید بسیار دقت کرد. در قسمت بعد نوبت جدا کردن ساقه های خشک شده و نسبتا تیز و به درد نخور آن از سبزیجات خشک شده است، که به این بخش، بوجاری گفته می شود. بعد از این کار، محصولات به دست آمده به قسمت بسته بندی منتقل و بسته به نیاز متقاضیان، از نظر اندازه و وزن، بسته بندی انجام می شود و توزیع و ارائه سبزی خشک توسط توزیع کنندگان به فروشگاه ها و مراکز خرید این محصولات تحویل می دهند.

آرزو عزیزی

من در حوزه انواع سبزی خشک مشغول به کار هستم

شرکت کشت و صنعت سبزیک شما را به خرید عمده بهترین محصولات انواع سبزی خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش عمده  این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم عزیزی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09190273774

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: Aramazizi111@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن مشاوره خرید عمده