شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

بازار فروش سبزیجات خشک درجه یک

فروش سبزیجات خشک

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

فروش عمده سبزی خشک در سرار کشور با بهترین کیفیت و قیمت در فروشگاه سبزیک ، و شما عزیزان می توانید از طریق فرم بالا و یا تماس با کارشناسان فروش با ما در تماس باشید .

آیا وقتی سبزی خشک شده با بسته بندی درجه یک وارد بازار می شود، با فروش بهتری همراه خواهد بود؟ آیا نوع سبزی نیز مورد توجه است؟
سبزی خشک را شرکت های مختلف در شرایط مطلوب تولید می کند. این تولیدی ها هم بهترین محصولات را انتخاب کرده و هم از بهترین شرایط برای خشک کردن بهره می گیرند.
معمولا این محصول امروزه به صورت بسته بندی در بازار عرضه شده تا حمل و استفاده از آنها راحت تر شود. لذا در بازار هر خریدار می تواند سبزیجات مورد نظر خود را در بسته بندی های درجه یک خریداری کند.

انواع سبزی خشک

تنوع سبزیجات خشک در مقایسه با سبزی تازه بالا‌تر بوده و در هر فصلی از سال که باشید در دسترس هستند. با در نظر گرفتن ذائقه افراد در انتخاب سبزی، انواع سبزی خشک معطر عبارتند از:

نعنا خشک

ترخون خشک

شنبلیله خشک شده

پونه خشک

آویشن خشک

تره خشک

شوید خشک

جعفری خشک

ریحون خشک و…

"خرید

البته در فروشگاه اینترنتی ما، فروش این محصول به صورت ترکیبی هم امکان پذیر است.مثل؛

سبزی دلمه خشک: ترکیب خشک شده سبزیجات گشنیز، جعفری، نعنا، مرزه و ترخون

سبزی مخصوص ترشیجات: ترکیب خشک شده سبزیجات گشنیز، جعفری، مرزه، ترخون و نعناع

سبزیجات خشک شده برای قلیه ماهی: ترکیب خشک شده گشنیز و شنبلیله

سبزیجات خشک شده برای کوکو: ترکیب خشک شده سبزیجات گشنیز، جعفری، شوید و تره

سبزیجات خشک شده برای آش: ترکیب خشک شده سبزیجات گشنیز، جعفری، تره، نعنا، برگ چغندر یا اسفناج که بسته به مزاج خریداران و مشتریان عزیز دارد.

سبزی پلو خشک: ترکیب خشک شده سبزیجات شوید، گشنیز و جعفری

سبزی خشک مخصوص کوفته: ترکیب خشک شده سبزیجات گشنیز، جعفری، نعنا، مرزه و ریحون

سبزی قرمه خشک: ترکیب خشک شده سبزیجات تره، گشنیز، جعفری، شنبلیله، نعنا، برگ کرفس و اسفناج که استفاده از این سبزیجات بسته به مزاج مشتریان عزیز دارد.

تمام ترکیبات فوق بسته به نیاز و مزاج شما عزیزان، برای مشتریان عزیز قابل تغییر است. البته شما مشتریان عزیز این سبزیجات ترکیبی را میتوانید به صورت ترکیب شده و هم به صورت جداجدا خریداری کرده و به هر میزان که می‌خواهید با هم ترکیب کنید.

از پرمصرف‌ترین و پرطرفدارترین سبزیجات خشک‌ می‌توان به شوید خشک و نعنا خشک اشاره کرد. شما مشتریان عزیز با در نظر گرفتن استانداردهای فروشگاه‌های اینترنتی و نشان سلامت فروشگاه‌ها می‌توانید انواع سبزی خشک را در هر مقداری که بخواهید با ارزان‌ترین قیمت‌ها تهیه کنید. برای این‌کار کافیست با واحد فروش مجموعه جهت خرید سبزی خشک ما تماس بگیرید.

 

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 مشاوره تلفنی