شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

بازار فروش سبزیجات معطر خشک شده

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

کدبانوها و آشپزهای خوش سلیقه ایرانی همواره به دنبال خوش عطر و طعم کردن غذاهای خود بوده و هستند. یکی از این مواد غذایی سودمند و پرکاربرد سبزیجات معطر است که با عطر و طعم خود مزه فوق العاده و بی نظیری به غذا می دهد و از این روی خریداران پروپاقرص و و فراوان آن رونق فراوانی به بازار فروش سبزیجات معطر خشک شده بخشیده اند.

قبل از ادامه مقاله خدمت شما اعلام می کنیم خرید سبزی خشک بصورت آنلاین و عمده  با بهترین قیمت و کیفیت در سبزیک صورت می گیرد .
بازار فروش سبزیجات معطر خشک شده

انواع سبزیجات معطر خشک شده

انواع سبزیجات معطر خشک شده سبزیجات معطر خشک شده انواع گوناگون با عطر و مزه های متفاوت و دلپذیر دارد و هر یک خواص و مزایا و قیمت خاص خود را دارا می باشد و هر کدام از آنها از بهترین داروهای گیاهی محسوب می شود.

از معروفترین و خوشبوترین این سبزی خشک شده نعناع است که ریختن تر یا خشک شده آن در غذا و سوپها غذایی فوق العاده حاصل می کند و از این روی بیشترین خریدار و طرفدار را به خود اختصاص داده است.

ریحان و پونه نیز از دیگر سبزی های معطری است که خشک شده آن در بسته و حجمهای مختلف وجود دارد و خریداران زیادی را جذب خود می کند. تره و پیاز کوهی خشک شده نیز با عطر دلنشین خود مصارف و کاربرد زیادی دارد.

از دیگر انواع این محصول که خشک شده و تازه آن خوشبو و خوشمزه است و برای پخت بیشتر سوپها استفاده می شود و حتی در سبزی خوردنها وجود دارد و مصرف می شود گشنیز و جعفری می باشد و توسط آشپزها و بانوان بسیاری استفاده می شود.

عرضه کننده سبزیجات معطر خشک شده

عرضه کننده سبزیجات معطر خشک شده سبزیجات معطر هم به صورت دستی و خانگی و هم در کارخانه ها و به صورت صنعتی و با کمک دستگاهها و تجهیزات به روز تولید می شود.

بسیاری از کدبانوهای هنرمند ایرانی با صرف حوصله و دقت زیاد و البته با رعایت نکات و مسائل بهداشتی خودشان سبزیجات معطر را خریداری کرده و خشک می کنند. آنها پس از پاک کردن و شستن سبزیجات آنها را در آفتاب گذاشته تا خشک شود و برخی نیز سبزیها را برای خشک شدن در سایه قرار می هند و سپس بسته بندی نموده و روانه بازار می کنند.

این بانوان خود یکی از عرضه کنندگان انواع سبزیجات معطر خشک به حساب می آیند که به عرضه این محصول در مقیاس کم و زیاد و با قیمت مناسب می پردازند و خریدار را صاحب ماده ای سالم و مرغوب می نمایند.

کارخانجات تولیدی انواع سبزیجات معطر نیز با داشتن دستگاههای مجهز و رعایت نکات بهداشتی لازم اقدام به خشک کردن این محصول می کنند و آن را با بسته های گوناگون به فروش می رسانند و از دیگر عرضه کننده سبزیجات معطر خشک هستند.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره تلفنی