تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

خط تولید سبزیجات خشک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید سبزیجات خشک صادراتیعرضه انواع سبزیجات خشک صادراتی

خط تولید سبزیجات خشک صادراتی به صورت گسترده ای فعالیت کرده و یکی از بهترین مواد غذایی خشک را آماده و بسته بندی می کند؛ می دانیم که سبزیجات خشک شده، نقش مهمی در تغذیه مردم جهان ایفا کرده و از مهم ترین محصولات مناسب صادرات به شمار می روند؛ چرا که به علت داشتن وزن سبک به راحتی می توان آنها را نگهداری و حمل نمود؛ البته تولید سبزی خشک، مزایای دیگری نیز دارد.

خط تولید سبزیجات خشک صادراتی

مراحل تولید سبزیجات خشک صادراتی

مراحل تولید سبزیجات خشک صادراتی پیشینیان ما زمان زیادی را به آماده کردن فرآورده های غذایی اختصاص می دادند؛ خشک کردن میوه ها و سبزیجات مختلف از جمله کارهایی بوده که مادربزرگ های ما در فصل وفور هر محصول کشاورزی به آن پرداخته اند؛ این کار، باعث افزایش طول عمر سبزیجات و قابلیت دسترسی به آنها در تمام فصول سال می گردد.

در حال حاضر تولید سبزیجات خشک با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود؛ در رابطه با مراحل تولید این محصولات، باید گفت که در ابتدا باید سبزی ها به خوبی شسته و تمیز شوند؛ به گونه ای که عاری از هر گونه میکروب باشند؛ سپس با توجه به نوع سبزی، آن را به صورت ریز یا درشت خرد می کنند؛ طبیعتاً در مرحله بعد، باید سبزیجات را خشک نموده و آنها را به شکل دلخواه بسته بندی کرد.

تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

لازم به ذکر است که صادرات سبزی خشک از رونق فراوانی برخوردار می باشد؛ نمونه های صادراتی این محصول از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار داشته و از بهترین های حوزه خود محسوب می شوند.

عرضه انواع سبزیجات خشک صادراتی

عرضه انواع سبزیجات خشک صادراتی عرضه انواع سبزیجات خشک صادراتی به نوبه خود نشان دهنده کیفیت این محصولات در ایران است. 
می دانیم که کشور ایران، از پتانسیل بسیار خوبی برای تولید سبزیجات خشک برخوردار می باشد؛ زیرا اولاً در کلیه نقاط کشور، شاهد تولید انواع و اقسام سبزی می باشیم؛ ثانیاً به علت مناسب بودن قیمت انرژی و همچنین هزینه های پایین نیروی انسانی، محصول مناسبی جهت صادرات به شمار می رود؛ از طرفی حمل و نقل مواد غذایی خشک به راحتی صورت گرفته و تا حد زیادی از خطر فاسد شدن در امان هستند.

یکی از مهم ترین دلایل عرضه سبزیجات خشک صادراتی به میزان بالا، وزن سبک و راحتی کار ذخیره آنها می باشد؛ اما علاوه بر این سبزی ها در هر شرایطی، خواص فراوانی دارند؛ به عبارت دیگر هر چند که طی فرآیند خشک کردن، بخشی از آب سبزی از دست می رود؛ اما همچنان مصرف آن فایده داشته و جهت مغذی تر کردن غذاها استفاده می شوند.

شایان ذکر است که سبزیجات خشک صادراتی، ارقام مختلفی داشته؛ به صورت تک یا ترکیبی موجود می باشند.

تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

شرکت کشت و صنعت سبزیک شما را به خرید عمده بهترین محصولات انواع سبزی خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش عمده  این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم عزیزی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09190273774

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: Aramazizi111@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
تلفن مشاوره خرید عمده