شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

شرکت تامین سبزی خشک صادراتی

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سبزی های خشک سبز و عالی و با کیفیت نیاز برای فصل های سرد سال است که سبزی کمی کمتر می شود انواع سبزی خشک مرغوب و عالی جز آن دسته از مواد غذایی پر تقاضا توسط کشور های دیگر است.

شرکت تامین سبزی خشک صادراتی انواع سبزی خشک را که از بهترین و تازه ترین انواع سبزی تولید کرده به صورت کالای صادراتی در اختیار تمام متقاضیان خارجی قرار می دهد.

شرکت تامین سبزی خشک صادراتی

کیفیت سبزی خشک صادراتی

کیفیت سبزی خشک صادراتی سبزی یک محصول کشاورزی بسیار پر خاصیت و پر ویتامین است که در فصل تابستان از فراوانی بسیاری برخوردار است تولید کننده سبزی خشک صادراتی انواع تازه و عالی این محصول را با قیمتی مناسب در فصل فراوانی تهیه و به صورت کاملا بهداشتی آن را شسته و خشک و در انواع بسته بندی در اختیار شرکت های بازرگانی برای صادرات آماده می کند.

کیفیت سبزی صادراتی باید بسیار عالی و دارای رنگ سبز و عالی باشد و در آن اثری از زردی و بی رنگی وجود نداشته باشد یک سبزی عالی خشک باید از عطر و بویی عالی برخوردار باشد و آنقدر از خشک شدنش نگذشته باشد که عطر و بوی خود را از دست داده باشد.

ایران کشور ما یک سرزمین چهار فصل و مساعد برای رشد انواع سبزی در فصل های مختلف است پس می تواند به سادگی یک قطب تولید سبزی خشک عالی و تره و تازه در هر فصلی باشد تا به این وسیله مشتری داخل و خارجی را کاملا راضی نگهدارد.

یک سبزی با کیفیت باید تازه باشد و خیلی خورد نباشد و از برگ هایی کامل برخوردار بوده چون در این صورت عطر خود را از دست نمی دهد سبزی خشک عالی باید از قیمت تمام شده مقرون به صرفه و خوبی نیز برخوردار باشد.

تولید کننده سبزی خشک صادراتی

تولید کننده سبزی خشک صادراتی تولید کننده انواع سبزی خشک صادراتی را از بهترین انواع سبزی تازه و عالی در فصل فراوانی سبزی تولید کرده و این محصول درجه یک و با کیفیت را در اختیار شرکت های بازرگانی قرار دا ه تا این شرکت ها انواع سبزی خشک صادراتی را به عنوان یک کالای صادراتی در اختیار شرکت های متقاضی این کالا قرار دهند.

تولید کننده انواع سبزی خشک با کیفیت را با قیمتی بسیار عالی و مناسب در بازار داخل و خارج توزیع کرده است ولی برای تهیه این کالا با قیمتی نازلتر شما از خرید مستقیم کالا استفاده تا از قیمت واقعی سبزی خشک سود ببرید.

اما اگر شما به انواع سبزی خشک در مقدار زیاد نیاز دارید بهتر است که از تولید سبزی خشک به صورت خرید عمده استفاده فرمایید تا در آن صورت از نازلترین قیمت انواع سبزی که قیمت نهایی پایه تعیین شده برای انواع سبزی خشک است برخوردار شوید.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره تلفنی