تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

صادرات انواع سبزی خشک بهاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سبزی خشک شده
سبزی خشک بهاری

با توجه به فرارسیدن بهار، می توان انواع سبزی خشک این فصل را برای صادرات به دیگر کشورها فراهم آورد. چرا که بهترین سبزیجات در این بازه زمانی برداشت می شود.
فصل بهار همیشه نوید طراوت و شکوفایی را دارد. چرا که در این زمان بهترین محصولات اعم از میوه و سبزیجات برداشت شده و به بازار عرضه می شود. از همین رو افراد زیادی به فصل بهار علاقه داشته و همیشه انتظار رسیدن آن را می کشند.
سبزی های بهاری یکی از بهترین محصولات آن بوده که به دلیل داشتن طعم و مزه ای بی نظیر توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کنند. این سبزی ها بسیار معطر و خوش طعم بوده که به صورت تازه و خشک مورد استفاده قرار می گیرند.
برای شرکت های تولید کننده سبزی خشک شده نیز فصل بهار اهمیت زیادی دارند. زیرا می توانند با بهره گیری از بهترین سبزی ها، محصولات خشک درجه یک را تولید کرده و به بازار عرضه دارند.

صادرات سبزی خشک شده

از آنجا که ایران در میان کشورهای همسایه از وجه بسیار خوبی به لحاظ تولیدات کشاورزی و باغی دارد، همیشه تقاضای زیادی برای محصولات مختلف وجود دارد. از همین رو فعالیت شرکت های بسته بندی و صنایع تبدیلی در ایران توجیه داشته و از بازار دیگر کشورها نیز بهره می گیرند.
سبزی خشک که از سبزیجات بهاری تولید می شود، به منظور صادرات به دیگر کشورها نیز مورد توجه می باشد. از همین رو در بهترین شرایط سبزی های بهاری خشک شده و در اختیار خریداران خارجی قرار می گیرد.
از مهمترین کشورهایی که در حال حاضر سبزی خشک ایرانی را خریداری می کنند، می توان به افغانستان، عراق و ترکیه اشاره نمود. که هر ساله حجم زیادی از این محصولات در بازار این کشورها به فروش می رسد.

منبع: میوه و تره بار ایران

تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

شرکت کشت و صنعت سبزیک شما را به خرید عمده بهترین محصولات انواع سبزی خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش عمده  این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم عزیزی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09190273774

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: Aramazizi111@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس جهت اخذ قیمت عمده و مشاوره خرید محصول>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
تلفن مشاوره خرید عمده