شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

عرضه سبزی خشک شوید شسته شده

سبزی خشک شوید

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سبزی خشک شوید علاوه بر استفاده در تهیه غذا در کاهش علائم بیماری های مختلف کاربرد داشته و در طب سنتی از این سبزی به صورت جوشانده و عرق در رفع بیماری ها استفاده بهینه می شود. این سبزی به صورت های فله و بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می شود. عرضه سبزی خشک شوید شسته شده به صورت عمده با قیمت مناسب در این سایت به مشتریان عرضه می شود.

عرضه سبزی خشک شوید شسته شده

خواص سبزی خشک شوید

خواص سبزی خشک شوید سبزی های تازه و خشک شده در طبیعت دارای خواص متفاوتی بوده و در درمان بیماری های متعددی نیز می توان از آنها استفاده نمود. سبزی های با خواص گوناگون به صورت خودرو در دامنه کوه ها و دشت ها و همچنین به صورت کشت شده توسط انسان در طبیعت یافت می شود.
شوید نیز یکی از سبزی های کشت شده است که به صورت تازه و یا خشک شده در طبخ غذاهای ایرانی استفاده می شود. این سبزی دارای ویتامین ها و مواد مغذی فراوانی بوده که به بهبود بدن از بیماری های مختلف کمک می نماید.

از خواص سبزی خشک شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • رفع یبوست و اسهال
  • کاهش چربی خون
  • درمان بی خوابی
  • تقویت استخوان
  • بهبود قند خون
  • کاهش التهابات مفصلی

سبزی شوید دارای خواص بسیار زیادی بوده که رفع بیماری هایی همچون بیماری های دستگاه گوارش یکی از ویژگی های آن می باشد. شوید با رفع باکتری های مضر دستگاه گوارش و روده ها یبوست را از بین برده و در تنظیم اسهال نیز و بهبود آن تاثیر فراوانی دارد.
شوید از دیرباز در طب سنتی در کاهش چربی خون تاثیر مستقیم داشته و افرادی که از کلسترول بالای خون رنج می برند می توانند از این گیاه استفاده نموده و آن را کنترل نمود.
شوید خشک به علت داشتن ویتامین ب در تنظیم خواب موثر بوده و افرادی که اختلال خواب دارند می توانند از شوید به صورت دم کرده و عرق استفاده نمایند.
این سبزی به علت داشتن کلسیم فراوان در تقویت استخوان نقش مهمی دارد.

قند خون نیز از بیماری هایی است که مشکلات زیادی را برای افراد بوجود می آورد شوید با کنترل انسولین بدن در متعادل نگه داشتن قند خون کاربرد فراوانی دارد.
استفاده از این گیاه به علت داشتن خاصیت رفع التهاب در التهابات مفصلی نیز موثر بوده و آن را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

خرید سبزی خشک شوید 500 گرمی

خرید سبزی خشک شوید 500 گرمی خرید سبزی خشک شوید به صورت شوید خشک شسته شده که عاری از هرگونه آلودگی مانند سنگ ریزه ، علفها ی هرز و یا گرد و خاک است در بسته بندی های 500 گرمی در این سایت با قیمت مناسب امکانپذیر می باشد. گفتنی است شوید خشک چنانچه در محیط مناسب و بدون رطوبت نگهداری شود می توان برای مدت طولانی از آن استفاده نمود. توصیه می شود شوید خشک در منزل در شیشه و در محلی که نور آفتاب نداشته باشد نگهداری شود.
لازم به ذکر است شوید خشک شده 500 گرمی در بسته بندی های مناسب جهت صادرات نیز تولید و به بازار عرضه می شود. مشتریانی که قصد خرید سبزی های خشک شده از جمله شوید جهت مصرف داخلی و خارجی با قیمت مناسب را دارند می توانند به این سایت مراجعه و نسبت به خرید عمده اقدام نمایند.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 مشاوره تلفنی