شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

عرضه سبزی خشک ماهی

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

یکی از غذا های اصیل و معروف ایرانی، سبزی پلو با ماهی است که از انواع سبزی ها در تهیه آن استفاده می شود و به همین دلیل، نوع خشک آن هم تولید می گردد.

عرضه سبزی خشک ماهی متناسب با مقدار سفارش مشتریان عزیز بوده و در عرضه آن تلاش بر این است که سبزی های خشکی با کیفیت های بسیار بالا ارائه گردد و قیمت های متناسبی داشته باشند.

عرضه سبزی خشک ماهی

مشخصات سبزی خشک ماهی

مشخصات سبزی خشک ماهی سبزی خشک ماهی با کیفیت دارای مشخصاتی است که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهیم کرد؛

  1. این نوع محصولات خشک، از سبزی های کاملا تر و تازه و با کیفیت تولید شده اند و به همین دلیل دارای درجه کیفی بسیار بالایی هستند.
  2. از آن جایی که هم روش تولید سبزی و هم خشک کردن آن با استفاده از روش های طبیعی و سالم و انجام می شود، جزو سبزی های ماهی ارگانیک و سالم به شمار می آید.
  3. این نوع سبزی های خشک، از سبزی های معطر تولید می شوند، برای مثال در بین ترکیبات آن می توان جعفری، نعناع، مرزه، شوید، گشنیز و ترخون را مشاهده کرد.
  4. از دیگر مشخصات سبزی ماهی خشک می توان به این اشاره کرد که بیش تر قسمت های برگی این گیاهان خشک شده و ساقه های آن جدا شده است.
  5. دارای رنگ سبز مایل به تیره بوده و به هیچ وجه در بین آن ها برگ های زرد شده دیده نمی شود، برگ های زرد شده، سبزی خشک مانده ای هستند که مدت طولانی از تولید آن ها گذشته و حتی ممکن است که تاریخ انقضای هم آن گذشته باشد.

فروشندگان سبزی خشک ماهی

فروشندگان سبزی خشک ماهی

  • فروشندگان سبزی خشک ماهی از برترین تامین کنندگان این محصولات در کشور بوده و به روش های مختلفی آن ها را به فروش می رسانند.
  • برای مثال می توان آن ها را به شکل عمده از این فروشندگان دریافت کرد که در این مدل خرید، مقدار سفارش معمولا بیش تر از یک کیلو گرم بوده و به همین دلیل هزینه خرید آن پایین می آید.
  • روش دیگر فروش مستقیم است، فروشنده این مجموعه در واقع آن را تولید کرده و سپس بدون واسطه آن را به دست مصرف کنندگان می رساند و به این ترتیب سبب مناسب شدن قیمت ها در بازار شده است.
  • از طرفی این مجموعه در تلاش است که بهترین و ارگانیک ترین سبزی خشک شده ماهی را در بسته بندی های شیک و متنوع ارائه دهد و سبب استقبال فراوانی نیز شده است.
  • خرید غیر حضوری از مزایای خرید از این مرکز فروش است، چرا که سبب می شود هر گونه هزینه اضافی از روی محصول حذف شود.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 مشاوره تلفنی