شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

عرضه کننده سبزی خشک صنعتی

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سبزی خشک بهترین جایگزین برای انواع سبزی تازه برای تهیه انواع غذاها می باشد، این محصول تمامی خواص سبی تازه را داشته و به دلیل ماندگاری بالا و آسان جزو پر مصرف ترین ها در میان بانوان ایرانی و ایرانیان خارج از کشور می باشد. به عنوان عرضه کننده سبزی خشک صنعتی در خدمت شما هستیم.
عرضه کننده سبزی خشک صنعتی

مشخصات سبزی خشک صنعتی

مشخصات سبزی خشک صنعتی یکی از مهم ترین انواع مواد اولیه برای تهیه انواع غذا و خوراک مانند آش، دلمه، خورشت و…؛ سبزیجات می باشد که ممکن است بنا به دلایل فصلی و یا منطقه ای گاها به صورت تازه غیر قابل تهیه باشند؛ در این صورت می توان به راحتی از انواع خشک شده آن ها استفاده نمود.

در گذشته کار خشک کردن سبزی اغلب در خانه انجام می شد ولی اکنون بهدلل مشغله بالای کاری و همچنین وجود انواع حاضری؛ بیشتر از انواع بسته بندی این محصول استفاده می شود، از مهم ترین برتری ها و مشخصات سبزی خشک صنعتی می توان به:

  • استفاده از سبزیجات تازه و گاها ارگانیک
  • شستشوی دقیق سبزیجات و ضد عفونی به وسیله حوضچه و شستشوی دورانی که امکان وجود هر گونه الودگی و گرد و خاک را به صفر می رساند.
  • انجام عملیات خشک کردن با درج حرارت ۷۰ تا ۶۰ که از افت کیفیت در رنگ و از دست دادن هر گونه ویتامین و املاح معدنی جلوگیری می کند.
  • جداسازی هر گونه شاخه بلند و الک کردن و پاسازی نهایی سبزی
  • بسته بندی بدون دخالت دست با بهترین مواد اولیه که از ورود هر گونه هوا به داخل بسته و افت کیفیت محصول جلوگیری کرده و امکان نگهداری طولانی مدت را به خریدار می دهد.

مرجع خرید سبزی خشک صنعتی

مرجع خرید سبزی خشک صنعتی این سبزیجات چنان با کیفیت می باشند که بی نیاز از هر گونه شستشو قبل از مصرف بوده و به احتی و مستقیما می توان از آن ها برای پخت انواع غذا استفاده نمود، این محصولات به صورت تک سبزی و ترکیبی از چند سبزی تهیه می گدند، مانند سبزی خشک برای خورشت قرمه سبزی، دلمه، آش و… وهمچنین تکی مانند جعفری، تره، گشنیز و…

اگر به دنبال تهیه و خرید بهترین انواع سبزیجات خشک از برترین وبا کیفیت ترین کارخانه جات کشور هستید میتوانید به راحتی آن چه که می خواهید از میان محصولات ما به عنوان مرجع خرید سبزی انتخاب نمایید.

مادر این مجموعه با عرضه مستقیم بهترین انواع سبزی خشک به صورت بسه بندی و فله ای عمده در خدمت خریداران، شرکت های بسته بندی، تولید کنندگان و عزیزان از سراسر کشور هستیم. در صورت نیاز با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و از خدمات شبانه روزی ما بهره مند شوید.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره تلفنی