شرکت کشت و صنعت سبزیک شما را به خرید عمده بهترین محصولات انواع سبزی خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سبزی خشک کوفته

آنچه در این مقاله می خوانید...

سبزی خشک کوفته شامل چیست؟خرید سبزی خشک کوفته فله ای
سبزی خشک

سبزی خشک کوفته یکی از بهترین شکل های استفاده از انواع سبزیجات مورد استفاده در آشپزی بوده که برای هر نوع غذایی سبزی های خشک شده آن موجود است.

عرضه کننده سبزی خشک ، اقدام به عرضه این نوع سبزی های خشک به شکل مستقیم از خود تولید کننده کرده و عرضه سبزی خشک هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی امکان پذیر است.

عرضه کننده سبزی خشک کوفته
سبزی خشک

سبزی خشک کوفته شامل چیست؟

سبزی خشک کوفته شامل چیست؟
سبزی خشک

کوفته یکی از اصیل ترین غذا های ایرانی بوده که معمولا کوفته های شهر تبریز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده است.

این نوع غذا بسیار مقوی بوده و یکی از مهم ترین چاشنی هایی که باید به آن اضافه شود، سبزی های خشک است.

یکی از این نوع سبزی های مخصوص کوفته نعناع است، این گیاه معمولا به صورت ساقه هایی با برگ های نسبتا نازک بوده و معمولا فقط برگ های آن خشک می شود و استفاده از آن در کوفته می تواند عطر آن را بسیار مطلوب تر کند.

از سبزی مرزه نیز در آن استفاده می شود که به صورت برگ های باریک و دراز بوده و تقریبا طعم بسیار متفاوتی نسبت به سایر سبزی جات  دارد و بدون آن مزه کوفته کامل نخواهد شد.

سبزی ریحان خشک شده نیز از دیگر سبزی های کوفته محسوب می شود که مانند نعناع بوده و تنها قسمت برگ آن خشک می گردد و طعم فوق العاده ای به غذا ها خواهد داد، در صورتی که در مخلوط سبزی های کوفته ریحان وجود نداشته باشد، از گشنیز به عنوان جایگزین استفاده می شود.

تره نیز از جمله سبزی های جدا نشدنی از این مخلوط است که کاملا دراز بوده و در خشک کردن آن را به قطعات کوچک تر تبدیل می کنند و استفاده از آن در غذای کوفته می تواند بوی گوشت را بگیرد.

استفاده از ترخون در کوفته بسیار ضروری به نظر می رسد که عمده دلیل آن، وجود لپه یا نخود در مخلوط کوفته است و ترخون می تواند از ایجاد نفخ در آن جلوگیری نماید.

خرید سبزی خشک کوفته فله ای

خرید سبزی خشک کوفته فله ای
سبزی خشک

سبزی خشک را می توان به روش های مختلفی خریداری کرد که به نظر می رسد اکثر صاحبان مشاغل از روش خرید سبزی خشک فله ای استقبال کرده اند که عمده دلیل آن می تواند به پایین آمدن قیمت مربوط باشد، در واقع چون مقدار بسیار بالایی از محصول در این روش خریداری می شود، قیمت آن نسبت به خرید جزئی به صرفه تر خواهد بود.

راه های ارتباطی زیادی برای ارتباط با فروشنده فله وجود دارد که بهترین راه آن بر قراری تماس از طریق شماره تلفن های قرار داده شده در صفحه زیر است.

آرزو عزیزی

من در حوزه انواع سبزی خشک مشغول به کار هستم

شرکت کشت و صنعت سبزیک شما را به خرید عمده بهترین محصولات انواع سبزی خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش عمده  این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم عزیزی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09190273774

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: Aramazizi111@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن مشاوره خرید عمده