شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

فروشنده نعناع خشک خانگی

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

نعناع خشک یکی از محصولات طعم دهنده پرکاربردی می باشد که دارای عطر و بویی بی نظیر بوده و در پختن غذاها یا سالاد ها، داخل دوغ و ماست و… مورد استفاده قرار می گیرد که باعث ایجاد طعمی فوق العاده در آن ها می شود.

فروشنده نعناع خشک خانگی بهترین و تازه ترین نوع این محصول را با قیمتی مناسب بصورت عمده و جزئی در بسته بندی های بهداشتی و مناسب برای مشتریان عرضه نموده و با شرایطی ویژه و استثنایی به فروش می رساند. 

فروشنده نعناع خشک خانگی

نکات مهم هنگام خشک کردن نعناع

نکات مهم هنگام خشک کردن نعناع برای خشک کردم نعناع نکات مهمی را باید مد نظر قرار داده و آن ها را انجام دهیم تا در نهایت محصول بدست آمده از کیفیتی بالا، طعم عالی و رنگ و بوی مطلوبی برخوردار شود. 

برای خشک کردن نعناع لازم است تا ابتدا برگ های زرد و خراب را جداسازی نموده و سپس نعناع های سالم و تازه را با آب خوب شستشو داده تا گرد و غبار و دیگر مواد اضافی روی آن از بین برود. لازم به ذکر است که بهتر است نعناع ها را با آب سرد شسته تا شادابی آن ها از بین نرفته و پژمرده نشود‌. بعد از انجام امر شستشو نعناع ها را داخل آبکش یا صافی ریخته تا آب اضافی آن کاملا خارج شود. 

سپس برگ های نعناع را بر روی یک پارچه یا حوله بزرگ که بتواند آب را به خود جذب کند پهن کرده تا بصورت کامل خشک شده و آب آن کشیده شود. پس از انجام این امر روش های مختلفی را می توانیم برای خشک کردن این محصول اجرا کنیم. 

نعناع به دلیل داشتن رطوبت بالا به سرعت دچار کپ زدگی شده و خراب می شود بنابراین انجام مرحله قبلی بسیار مهم می باشد. 

خشک کردن نمونه مورد نظر با استفاده از آویزان کردن آن امری آسان می باشد که کمک می کند تا نعناع ها در مدت زمان کمی خشک شوند. در این روش چند شاخه نعناع را با نخ به هم گره زده آن ها را به طناب آویزان می کنیم. نکته بسیار مهم و کاربردی در تهیه نعناع خشک این است که، بهتر است تا نعناع ها را در اتاق و دمای معمولی به دور از تابش نور مستقیم خورشید قرار داد زیرا نور مستقیم باعث تغییر رنگ برگ های نعناع می شود. با انجام این کار نعناع های خشک شده از رنگی سبز و بسیار مطلوب برخوردار می شوند. 

عرضه کننده نعناع خشک بسته بندی

عرضه کننده نعناع خشک بسته بندی عرضه نعناع خشک بسته بندی توسط عرضه کننده این محصول که در این سایت فعالیت می کند انجام می گیرد. 

عرضه کننده این محصول پر مصرف نمونه مورد نظر را با قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان، در این سایت عرضه نموده تا مشتریان خریدی آسان و مطمئن داشته باشند. 

نعناع خشک بسته بندی تحت شرایط مطلوبی که عرضه کننده این محصول برای مصرف کنندگان گرامی در نظر گرفته عرضه گردیده و به فروش می رسد. 

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 مشاوره تلفنی