شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

فروشگاه عرضه سبزی خشک خورشتی

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سبزی خشک خورشتی تهیه شده از مرغوب ترین و تازه ترین سبزی ها می باشد. سبزی خشک خورشتی در تهیه قورمه سبزی کارایی بسیاری داشته و به سبب کیفیت عطر و طعم دلپذیری به خورشت می بخشد. فروشگاه عرضه سبزی خشک خورشتی انواع سبزی را در بهترین بسته بندی ها به مشتریان ارائه می دهد. بسته بندی سبزی خشک موجب حفظ سبزی از آلودگی می شود و همچنین خاصیت سبزی خشک را حفظ می نماید.

فروشگاه عرضه سبزی خشک خورشتی

ترکیبات سبزی خشک خورشتی

ترکیبات سبزی خشک خورشتی انواع سبزی ها به طور مناسب با یکدیگر ترکیب و خشک می شوند حاصل این ترکیب سبزی خشک خورشتی می باشد. ترکیبات سبزی خورشتی شامل سبزی هایی مانند تره، جعفری، گشنیز، شنبلیله و نعنا است که برای قورمه سبزی استفاده می شود.

ترکیب مناسب این سبزی ها سبب خوش مزه تر شدن قرمه سبزی شده و رایحه ای بی نظیر به آن می بخشد. فقط توجه داشته باشید که قبل از مصرف سبزی خشک خورشتی آن را خیسانده و آبش را دور بریزید سپس سبزی را با گوشت تفت داده و بپزید.

  • سبزی خشک خورشتی مزایای فراوانی نسبت به انواع دیگر سبزی دارد. سبزی خشک در تمام فصول سال در دسترس است و شما می توانید به وفور آن را یافته و تهیه کنید.
  • سبزی خشک خورشتی استفاده آسانی دارد. این سبزی نیاز به تایم زیاد جهت پاک کردن و شستن ندارد.
  • سبزی خشک خورشتی دارای بیشترین ویتامین بوده و هنگام مصرف تمام ویتامین ها جذب بدن می شود. متخصصان اذعان می کنند، سبزی پخته شده فواید بیشتری نسبت به سبزی خام دارد.
  • سبزی خشک خورشتی ماندگاری فراوانی داشته و پس از خرید می تواند مدت زمان زیادی آن را نگهداری کرد. همچنین سبزی خشک خورشتی ارزان تر بوده و خرید آن مقرون به صرفه تر است.

ارائه کننده سبزی خشک خورشتی

ارائه کننده سبزی خشک خورشتی ارائه سبزی خشک با کیفیت بالا انجام می پذیر. کیفیت را می تواند فاکتور مهمی در خرید سبزی خشک محسوب کرد. سبزی از محصولاتی است که مورد استفاده خانوار بوده و کیفیت آن نقشی بسزا در سلامت اعضای خانواده دارد.

همچنین کیفیت سبزی خشک موجب ماندگاری بیشتر سبزی می شود و خریدار می تواند به مدت زیادی این نوع سبزی را نگهداری و به مصرف برساند. کیفیت همچنین نقشی موثر در کیفیت خورشت دارد. از دیگر عواملی که در خرید نقش دارد قیمت است.

قیمت این محصول را نمی توان به طور دقیق تعیین کرد زیرا نرخ محصول به عواملی همچون کیفیت سبزی خشک خورشت، نوع خرید، حجم سبزی خشک خریداری شده و مکان خرید وابسته است. همچنین در فصل سبزی قیمت سبزی خشک خورشتی نسبت به فصول دیگر ارزان تر است.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره تلفنی