شماره تماس : 09190273774 – 09122908445

فروش فقط بصورت عمده می باشد

قیمت سبزی خشک ارگانیک

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سبزی خشک یکی از بهترین چاشنی غذا می باشد که از گذشته تا به امروز مرسوم بوده است. سبزی خشک خواص و فواید بی نظیری دارد، این محصول ارگانیک برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سبزی خشک انواع مختلفی همچون: نعناع، شوید، مرزه و ترخون، جعفری و… دارد سبزی خشک ارگانیک مختلف طرفدار زیادی دارد. قیمت سبزی خشک ارگانیک به مشخصات و ویژگی های بارز آن بستگی دارد. همچنین بسته بندی مناسب آن در قیمت نقش بسزایی دارد.

قیمت سبزی خشک ارگانیک

انواع سبزی خشک ارگانیک

انواع سبزی خشک ارگانیک همانطور که می دانید سبزی خشک ارگانیک برای انواع غذا و نوشیدنی ها به کار برده می شود سبزی خشک ارزش غذایی بالایی دارد و در اکثر برنامه غذایی ورزشکاران و خانم های باردار وجود دارد. در ادامه مطلب به انواع سبزی خشک ارگانیک می پردازیم که عبارت اند از:

  • نعناع از مهمترین سبزی خشک می باشد که سرشار از ویتامین C می باشد که برای بدن بسیار مفید است و باعث شادابی و درخشندگی پوست صورت می شود و همچنین دارای ویتامین Aمی باشد که برای تقویت چشم و دید قوی بسیار تاثیر گذار است و باعث خوشمزگی و خوش طعمی غذا می شود.
  • گشنیز از دیگر سبزی خشک می باشد کهدعلاوهدبر برگ آن از ساقه آن نیز استفاده می کنند خاصیت این سبزی بسیار زیاد است. گشنیز سرشار از ویتامین C می باشد که برای تقویت پوست و مو بسیار مفید است همچنین گشنیز دارای ویتامین D نیز می باشد و برای افرادی که بی حال هستند و بنیه بدن آن ها کم می باشد بسیار مفید است.
  • اسفناج از دیگر سبزی خشک می باشد که آهن بسیار زیادی دارد و چون سبزی تازه اسفناج در تمام فصول سال وجود ندارد این سبزی بسیار کاربرد دارد می توانید این سبزی را همراه چاشنی غذا میل کنید.

انواع سبزی ارگانیک و تازه به وسیله دستگاه های پیشرفته درست می شود. این سبزی چون به وسیله دستگاه خشک می شود کاملا سبز می ماند و عطر و بوی بی نظیری دارد.

خرید سبزی

خرید سبزی خشک ارگانیک خرید سبزی خشک ارگانیک به روش های مختلفی امکانپذیر می باشد. این نوع محصول مزایای زیادی دارد و برای کودکان، زنان باردار و وورزشکاران بسیار مناسب است این سبزی را می توانید به روش های مختلفی استفاده کنید. سبزی خشک کارگاهی چون به وسیله دستگاه خشک می شود به صورت کاملا یک دست می باشد به همبن خاطر افراد زیادی راغب به خرید این سبزی هستند.

خرید سبزی از طریق سایت زیر امکانپذیر می باشد خریداران می توانند به راحتی این فرآورده با کیفیت را با بسته بندی مناسب در اندازه های مختلف با قیمتی استثنایی خرید کنند و از استفاده آن لذت ببرند.

درخواست خرید عمده

برای درخواست کالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران گیاه مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 مشاوره تلفنی